Serwis

Serwis Klimatyzacji i Chłodnictwa
naprawa urządzeń chłodniczych

Oferujemy urządzenia o wysokiej wydajności i niezawodności. Nie istnieją jednak urządzenia perfekcyjne i z biegiem czasu pojawiają się efekty związane z ich użyciem. Dlatego niezbędny ich okresowy serwis, pozwalający na zminimalizowanie ich skutków. Migra świadczy usługi serwisowe wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych ze swojej oferty. Nasza wysoce wyspecjalizowana kadra dokona fachowego przeglądu i doprowadzi je do stanu bliskiego perfekcji. Dzięki temu nie musisz obawiać się awarii oraz przestojów.

Świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Możesz skorzystać z naszych usług również w przypadku awarii urządzeń nabytych w innej firmie.

Zakres usług

Przegląd, naprawa agregatów chłodniczych i klimatyzatorów

Okresowe przeglądy urządzeń chłodniczych upewnią Cię, że będą one działać bez ryzyka pojawienia się awarii. Jeśli znajdziemy wadliwe elementy, zostaną one od razu zastąpione nowymi. Dzięki temu agregat lub klimatyzator powróci do swojej pełnej wydajności, dając Ci pełną satysfakcję z użytkowania.

Naprawa zamrażarek

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przechowywanie asortymentu w niskiej temperaturze. Dlatego jeśli zamrażarka ma awarię, możesz liczyć na naszą szybką pomoc. Doskonale znamy się na konstrukcji oraz zasadzie działania takich urządzeń, co przekłada się na szybkie znalezienie źródła problemu i jego likwidację.

Naprawa regałów i lad chłodniczych

Lada chłodnicza lub regał nie działają poprawnie? Rozwiążemy dla Ciebie ten problem. Znamy się doskonale zarówno na ladach pojedynczych, jak i modułowych. Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju urządzenia korzystasz, pomożemy w przywróceniu mu sprawności działania.

Naprawa chłodniczych urządzeń gastronomicznych

Nasza kadra fachowców doskonale orientuje się we wszystkich zawiłościach chłodniczych urządzeń gastronomicznych – zarówno tych najnowszych, jak i starszych. Dlatego jeśli masz z którymś problem, chętnie udzielimy Ci pomocy. Dysponujemy częściami zamiennymi do wielu modeli, dlatego nie musisz oczekiwać na ich sprowadzenie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Dobór/dostępność części zamiennych

Wyspecjalizowana
kadra

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.