Chłodnictwo przemysłowe

Projektowanie i wykonawstwo instalacji

Chłodnictwo przemysłowe znajduje zastosowanie w wielu branżach. Oferowane przez nas rozwiązania dopasowane są do wymagań klienta pod względem efektywności oraz kubatury pomieszczeń. Wykorzystujemy do instalacji wyłącznie sprzęt wiodących na rynku marek, co przekłada się na niezawodność działania instalacji oraz pełną satysfakcję z jej użytkowania. Gwarantujemy jej wykonanie w zgodzie z przepisami oraz specjalistycznymi normami, co w wielu przypadkach jest niezbędne do dopuszczenia jej do użytkowania.

Świadczymy również usługi związane z naprawami oraz serwisowaniem wszystkich elementów instalacji chłodniczej.

Zakres usług

Mroźnie/Chłodnie

Mroźnia i chłodnia to pomieszczenia przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych w niższych temperaturach, dzięki czemu dłużej zachowują ono swoją świeżość oraz pełne wartości odżywcze. Pomieszczenia te różnią się od siebie m.in. grubościami ścian i podłoża, a także zastosowanymi, specjalistycznymi rozwiązaniami, jak np. podgrzewane ościeżnice do komór.

Układy ciągów chłodniczych

Modułowe ciągi chłodnicze to rozwiązanie pozwalające uniknąć zepsucia mięs, wędlin oraz innych produktów spożywczych (jak sery czy garmażeria). Ciąg umożliwia na wyeksponowanie znacznie większej ilości produktów niż pojedyncza witryna wystawiennicza. Oferujemy wydajnie działające ciągi chłodnicze spełniające wszelkie normy i przepisy związane z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością.

Naprawa zamrażarek niskotemperaturowych

Nie narażaj się na koszty – gdy zamrażarka niskotemperaturowa ma awarię, nie musi oznaczać to jej końca. Dokonamy fachowych oględzin, aby znaleźć przyczynę awarii, a ponieważ dysponujemy częściami zamiennymi najlepszych producentów, wymienimy wadliwy element na nowy, całkowicie sprawny.

Agregaty wody lodowej

Proponujemy agregaty wody lodowej wiodących marek na rynku. Wykorzystanie w nich najnowszych technologii zapewnia wysoki poziom efektywności oraz niezawodność działania. Wśród naszych propozycji znajdziesz modele przeznaczone do małych, średnich oraz dużych pomieszczeń, a także do stosowania na zewnątrz.

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.