Pompy ciepła

Pompy ciepła

Pompy ciepła to alternatywa dla ogrzewania gazowego oraz za pomocą paliw stałych. To nowatorskie rozwiązanie zdobywa sobie coraz większą popularność w Polsce – jeśli i tych chcesz dołączyć go grona użytkowników pomp ciepła, zagwarantujemy Ci doradztwo przy wyborze rodzaju pompy, znajdziemy model dopasowany do Twoich potrzeb , zajmiemy się także jego montażem oraz uruchomieniem. Co warto wiedzieć – pompa ciepła może wykorzystywać istniejącą instalację grzewczą. Zasilana jest energią elektryczną, a zastosowane w niej energooszczędne rozwiązania nie narażają Cię na duże koszty eksploatacji.

Rodzaje pomp ciepła

Oferujemy naszym Klientom dwa rodzaje pomp ciepła: wodne oraz powietrzne. Pobierają one ciepło z wody lub powietrza i przenoszą go do systemu, rozprowadzając je za pomocą instalacji. Nie wymagają zasilania żadnym rodzajem paliwa, przez co nie generują ani zanieczyszczeń, ani odpadów. Jest to czyste ogrzewanie, które doskonale nadaje się zarówno do domu prywatnego, jak i obiektów użytkowych oraz hal produkcyjnych.

Oferujemy doradztwo przy wyborze właściwego rodzaju pompy oraz jej konkretnego modelu. Możesz liczyć również na fachowy montaż oraz serwisowanie urządzenia w trakcie jego użytkowania. Decydując się na pompę ciepła możesz obniżyć sezonowe koszty ogrzewania nawet o 30%.

Pompa wodna

Pompa wodna może służyć do samodzielnego ogrzewania, jak i być rozwiązaniem dogrzewającym. Można ją wykorzystywać również do podgrzewania wody użytkowej.

Pompa powietrzna

Powietrzna pompa ciepła może pracować w szerokim zakresie temperatur powietrza, zapewniając ogrzewanie domu lub budynku. W lecie może służyć jako klimatyzacja.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.